| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (L) | 32,40,52, 70, 100,106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa; 2.5MPa |
| Εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |