| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΠΙΕΣΗ | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (L) | 32,40,52, 70, 100,106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa; 2.5MPa |
| Εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Αριθμός μοντέλου. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |