| Όγκος κύλινδρου | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1,6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Όγκος κύλινδρου | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1,6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος Ψεκασμού | ≤10 δευτ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5,3 MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4,2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος Ψεκασμού | ≤10 δευτ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5,3 MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |