| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση της συσκευής | 1Mpa |
|---|---|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα κινητήρα αερίου | Αζώτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης κίνησης | 6Mpa |
| Ονομασία του πυροσβεστικού | Ειδικό πυροσβεστικό μέσο για το ελαιόλαδο |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση της συσκευής | 1Mpa |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα κινητήρα αερίου | Αζώτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης κίνησης | 6Mpa |
| Ονομασία του πυροσβεστικού | Ειδικό πυροσβεστικό μέσο για το ελαιόλαδο |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας της συσκευής | 1MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα αερίου οδήγησης | Αζωτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης οδήγησης | 6MPa |
| Όνομα πράκτορα πυροσβεστικής | Ειδικός πυροσβεστικός παράγοντας βρώσιμου πετρελαίου |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |