| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (L) | 32,40,52, 70, 100,106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa; 2.5MPa |
| Εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
|---|---|
| Τρόπος έναρξης συστημάτων | Ηλεκτρική αυτόματη, ηλεκτρική χειρωνακτική, μηχανική έναρξη έκτακτης ανάγκης |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πίεση λειτουργίας | 150-300 Bar |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Αριθμός μοντέλου. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Όγκος κύλινδρου | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |