| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος κυλίνδρων (Λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-27ea |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa 4.2Mpa |
| Όνομα προϊόντων | Κρεμώντας σύστημα καταστολής πυρκαγιάς HFC227ea |
|---|---|
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1.6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Ονομασία | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | 0-120 δεύτερα |
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Ονομασία | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αδρανούς αερίου |
|---|---|
| Χρόνος απαλλαγής | 0-120 δεύτερα |
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| σύστημα συναγερμών | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 10-50°C |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση σε τοίχο, οροφή ή στήριγμα |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤120s |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας της συσκευής | 1MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα αερίου οδήγησης | Αζωτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης οδήγησης | 6MPa |
| Όνομα πράκτορα πυροσβεστικής | Ειδικός πυροσβεστικός παράγοντας βρώσιμου πετρελαίου |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση της συσκευής | 1Mpa |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα κινητήρα αερίου | Αζώτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης κίνησης | 6Mpa |
| Ονομασία του πυροσβεστικού | Ειδικό πυροσβεστικό μέσο για το ελαιόλαδο |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση της συσκευής | 1Mpa |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα κινητήρα αερίου | Αζώτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης κίνησης | 6Mpa |
| Ονομασία του πυροσβεστικού | Ειδικό πυροσβεστικό μέσο για το ελαιόλαδο |
| Maximum working pressure of the device | 1Mpa |
|---|---|
| Operating temperature | 0-50 ℃ |
| Drive gas name | Nitrogen |
| Filling pressure of driving bottle | 6Mpa |
| Fire extinguishing agent name | Edible oil specific fire extinguishing agent |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας της συσκευής | 1MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα αερίου οδήγησης | Αζωτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης οδήγησης | 6MPa |
| Όνομα πράκτορα πυροσβεστικής | Ειδικός πυροσβεστικός παράγοντας βρώσιμου πετρελαίου |