| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
|---|---|
| Τρόπος έναρξης συστημάτων | Ηλεκτρική αυτόματη, ηλεκτρική χειρωνακτική, μηχανική έναρξη έκτακτης ανάγκης |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πίεση λειτουργίας | 150-300 Bar |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
|---|---|
| Τρόπος έναρξης συστημάτων | Ηλεκτρική αυτόματη, ηλεκτρική χειρωνακτική, μηχανική έναρξη έκτακτης ανάγκης |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πίεση λειτουργίας | 150-300 Bar |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L,140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20kg, 27.57kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG100 ((100% αζώτο υπό πίεση) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L,140L |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG100 ((100% αζώτο υπό πίεση) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Μέγιστη πίεση | 23.2MPa, MPA 36.6 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όνομα προϊόντων | Κρεμώντας σύστημα καταστολής πυρκαγιάς HFC227ea |
|---|---|
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1.6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμώντας σύστημα καταστολής πυρκαγιάς HFC227ea |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | HFC-227ea (FM200) |
| Εργασιακή πίεση | 1.6MPa |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΠΙΕΣΗ | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |