| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤10S |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Όγκος κυλίνδρου | 70Ltr |
|---|---|
| Ικανότητα | 42 κιλά |
| Μοτίβο κατάσβεσης | Κλειστή πλημμύρα |
| Μέσο | CO2 |
| Πίεση Εργασίας | 5.7MPa |
| Μοντέλο αριθ. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 50n |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Ρεύμα εκκίνησης | 0,25Α |
| Βάρος | 1,28 κιλά |
| Όγκος κυλίνδρου | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Μοτίβο κατάσβεσης | Κλειστή πλημμύρα |
| Μέσο | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση Εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Μοντέλο αριθ. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 50n |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Ρεύμα εκκίνησης | 0,25Α |
| Βάρος | 1,28 κιλά |
| Όγκος κυλίνδρου | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Πίεση πλήρωσης | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος εκφόρτισης | ≤10S |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6MPa, 4.2MPa |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤10S |