| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.6MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Μοντέλο αριθ. | AG5112SPA-16.6, AG5112SPA-20, AG5112SPA-28.3, AG5112SPA-30; AG5112SPA-40, AG5112SPA-49, AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6, 20, 28.3, 30, 40, 49, 50, 52, 60, 62, 70, 80, 90, 100, 103, 106, 120, 140, 142, 147, 150, 153, |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa·4.2Mpa |
| Λειτουργία εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Μοντέλο αριθ. | AG5112SPA-16.6, AG5112SPA-20, AG5112SPA-28.3, AG5112SPA-30; AG5112SPA-40, AG5112SPA-49, AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6, 20, 28.3, 30, 40, 49, 50, 52, 60, 62, 70, 80, 90, 100, 103, 106, 120, 140, 142, 147, 150, 153, |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa·4.2Mpa |
| Λειτουργία εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |