| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Διαμορφώστε το αριθ. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 50N |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Αρχικό ρεύμα | 0,25Α |
| Βάρος | 1.28Kg |
| Διαμορφώστε το αριθ. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 150N |
| Πίεση εργασίας | 1.2Mpa |
| Νήμα σύνδεσης βαλβίδων εμπορευματοκιβωτίων | M70*2 |
| Νήμα σύνδεσης σωλήνων κίνησης | M14*1.5 |