| Διαμορφώστε το αριθ. | Amps-yk-χ |
|---|---|
| Στην πίεση | 2.8Mpa |
| Από την πίεση | 3.2Mpa |
| Νήμα σύνδεσης | M10 Χ 1mm |
| Βάρος | 38.38g |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | QM201 |
|---|---|
| Ζώνη εφαρμογής | Ενιαία ζώνη |
| Εξουσία | 90 σε 270VAC |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -50℃~+400℃ |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤95% |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Jtw-zd-920KE |
|---|---|
| Εργασία περιβαλλοντική | -10℃~+55℃ |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Ρεύμα συναγερμών | 1mA~10mA |
| Υγρασία εργασίας | ≤95% |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 90N |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Αρχικό ρεύμα | 1.6A |
| Βάρος | 2.9kg |
| Διαμορφώστε το αριθ. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 50N |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Αρχικό ρεύμα | 0,25Α |
| Βάρος | 1.28Kg |
| Διαμορφώστε το αριθ. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 150N |
| Πίεση εργασίας | 1.2Mpa |
| Νήμα σύνδεσης βαλβίδων εμπορευματοκιβωτίων | M70*2 |
| Νήμα σύνδεσης σωλήνων κίνησης | M14*1.5 |