| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QPT20 QPT25 QPT32 QPT40 QPT50 |
|---|---|
| Αριθμοί τρυπών (μονάδα) | 4 |
| Συνδέοντας νήμα | Ρ 3/4» Ρ 1 ″ Ρ 11/4 ″ R1 1/2 ″ Ρ 2 ″ |
| Ενιαία διάμετρος τρυπών | 10mm 14.2mm 10mm 14.2mm 14.2mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Hzqt-3 |
|---|---|
| Εργασία περιβαλλοντική | -10℃~50℃ |
| Τάση εργασίας | DC16~32V |
| Υγρασία | <95% |
| Μέγεθος (χιλ.) | 133×102×70 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Αριθμός μοντέλου. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος κυλίνδρων (Λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-27ea |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa 4.2Mpa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος κυλίνδρων (Λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-27ea |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa 4.2Mpa |
| τύπος πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
|---|---|
| Χρόνος εκφόρτισης | 0-10 δεύτερα |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80L 140L |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-50°C |
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |