| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤10S |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤10S |
| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |
| τύπος πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
|---|---|
| Χρόνος εκφόρτισης | 0-10 δεύτερα |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80L 140L |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-50°C |
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |