| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Μέγεθος του σωλήνα (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Εργασιακή θερμοκρασία (°C) | Από -40 έως 80 |
| Θέρμανση εκρήξεως (°C) | 110±10 |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤10S |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |