| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Ικανότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Πίεση εργασίας | 5.7MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Σχήμα αριθ. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 90N |
| Εργασιακή τάση | DC24V |
| Αρχικό ρεύμα | 1.6A |
| Βάρος | 2.9kg |
| Μοντέλο αριθ. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 50n |
| Τάση εργασίας | DC24V |
| Ρεύμα εκκίνησης | 0,25Α |
| Βάρος | 1,28 κιλά |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 150N |
| Πίεση εργασίας | 1.2Mpa |
| Νήμα σύνδεσης βαλβίδων εμπορευματοκιβωτίων | M70*2 |
| Νήμα σύνδεσης σωλήνων κίνησης | M14*1.5 |
| Μοντέλο αριθ. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 150n |
| Πίεση εργασίας | 1.2Mpa |
| Νήμα σύνδεσης βαλβίδων εμπορευματοκιβωτίων | G1 |
| Νήμα σύνδεσης σωλήνων κίνησης | M14*1.5 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QAX11 |
|---|---|
| Πίεση ανακούφισης | 7±0.35Mpa |
| Συνδέοντας νήμα | RC 1/2» |
| Βάρος | 0.12kg |
| Ύψος | 46mm |