| Πίεση αποθήκευσης | 4,2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος Ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5,3 MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1.6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4,2 MPa |
| Όγκος (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (mm) | 300, 350, 400 |
| προμηθευτής | Κινέζος προμηθευτής |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΠΙΕΣΗ | 5.6Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| τύπος πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
|---|---|
| Χρόνος εκφόρτισης | 0-10 δεύτερα |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80L 140L |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-50°C |
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Ονομασία | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | 0-120 δεύτερα |
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6 MPA, MPA 4,2 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος αποδέσμευσης | ≤ 10s |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |