| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Αποθήκευση pressur | 4.2MPa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.) | 300, 350, 400 |
| Προμηθευτής | Κινεζικός προμηθευτής |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | AG5112SPA-16.6, AG5112SPA-20, AG5112SPA-28.3, AG5112SPA-30; AG5112SPA-40, AG5112SPA-49, AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6, 20, 28.3, 30, 40, 49, 50, 52, 60, 62, 70, 80, 90, 100, 103, 106, 120, 140, 142, 147, 150, 153, |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa·4.2Mpa |
| Λειτουργία εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| χρώμα | Κόκκινος |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Ονομασία | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια |
|---|---|
| Χρόνος αποδέσμευσης | 0-120 δεύτερα |
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Όνομα προϊόντων | Κρεμώντας σύστημα καταστολής πυρκαγιάς HFC227ea |
|---|---|
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1.6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |