| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.6MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |