| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Αποθήκευση pressur | 4.2MPa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.) | 300, 350, 400 |
| Προμηθευτής | Κινεζικός προμηθευτής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |