| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κύλινδρου | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Γεμίζοντας πίεση | 5.6MPa, 4.2MPa |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Πίεση της προσθήκης της πίεσης | 13.5MPa |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤10S |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |