| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερική θήκη από αντιστοιχημένο ξύλο με σακούλα με φυσαλίδες ή χαρτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σετ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μοντέλο αριθ. | AG5112SPA-16.6, AG5112SPA-20, AG5112SPA-28.3, AG5112SPA-30; AG5112SPA-40, AG5112SPA-49, AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6, 20, 28.3, 30, 40, 49, 50, 52, 60, 62, 70, 80, 90, 100, 103, 106, 120, 140, 142, 147, 150, 153, |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa·4.2Mpa |
| Λειτουργία εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πρότυπο | GQQ40/2.5, GQQ70/2.5, GQQ90/2.5, GQQ100/2.5, GQQ120/2.5, GQQ150/2.5, GQQ180/2.5 |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Γεμίζοντας πίεση | 2.5MPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |