| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Αποθήκευση pressur | 4.2MPa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.) | 300, 350, 400 |
| Προμηθευτής | Κινεζικός προμηθευτής |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG100 ((100% αζώτο υπό πίεση) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1.6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |