| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
|---|---|
| Τρόπος έναρξης συστημάτων | Ηλεκτρική αυτόματη, ηλεκτρική χειρωνακτική, μηχανική έναρξη έκτακτης ανάγκης |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πίεση λειτουργίας | 150-300 Bar |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 20kg, 27.57kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG100 (διατηρημένο σταθερή ατμοσφαιρική πίεση 100% άζωτο) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Μοντέλο αρ. | ΑΓ227SP-16.6"AG227SP-28.3Η Επιτροπή θα πρέπει να λαμβάνει υπόψη τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει η |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa·4.2Mpa |
| Λειτουργία εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |