| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L,140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20kg, 27.57kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG100 ((100% αζώτο υπό πίεση) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Αποθήκευση pressur | 4.2Mpa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.) | 300, 350, 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινος |