| Πίεση αποθήκευσης | 4.2Mpa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Αποθήκευση pressur | 4.2Mpa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.) | 300, 350, 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Μητρώο αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | κόκκινο |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Όγκος (λ) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa 2.5Mpa |
| εσωτερική διάμετρος | 300, 350, 400 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
|---|---|
| Τρόπος έναρξης συστημάτων | Ηλεκτρική αυτόματη, ηλεκτρική χειρωνακτική, μηχανική έναρξη έκτακτης ανάγκης |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πίεση λειτουργίας | 150-300 Bar |
| Χρώμα | κόκκινος |
| τύπος πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
|---|---|
| Χρόνος απόρριψης | 0-10 δεύτερα |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80L 140L |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-50 ° C |
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Σχήμα αριθ. | ΑΓ227SP-16.6"AG227SP-28.3Η Επιτροπή θα πρέπει να λαμβάνει υπόψη τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει η |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Εργασιακή πίεση | 2.5Mpa 4.2Mpa |
| Τρόπος εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας της συσκευής | 1MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα αερίου οδήγησης | Αζωτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης οδήγησης | 6MPa |
| Όνομα πράκτορα πυροσβεστικής | Ειδικός πυροσβεστικός παράγοντας βρώσιμου πετρελαίου |