| τύπος πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
|---|---|
| Χρόνος εκφόρτισης | 0-10 δεύτερα |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 80L 140L |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-50°C |
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPA |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10S |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Σχήμα αριθ. | ΑΓ227SP-16.6"AG227SP-28.3Η Επιτροπή θα πρέπει να λαμβάνει υπόψη τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει η |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Εργασιακή πίεση | 2.5Mpa 4.2Mpa |
| Τρόπος εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας της συσκευής | 1MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα αερίου οδήγησης | Αζωτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης οδήγησης | 6MPa |
| Όνομα πράκτορα πυροσβεστικής | Ειδικός πυροσβεστικός παράγοντας βρώσιμου πετρελαίου |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας της συσκευής | 1MPA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50 ℃ |
| Όνομα αερίου οδήγησης | Αζωτο |
| Πίεση πλήρωσης της φιάλης οδήγησης | 6MPa |
| Όνομα πράκτορα πυροσβεστικής | Ειδικός πυροσβεστικός παράγοντας βρώσιμου πετρελαίου |
| Maximum working pressure of the device | 1Mpa |
|---|---|
| Operating temperature | 0-50 ℃ |
| Drive gas name | Nitrogen |
| Filling pressure of driving bottle | 6Mpa |
| Fire extinguishing agent name | Edible oil specific fire extinguishing agent |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Δοκιμαστική πίεση | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Μοντέλο αριθ. | AG5112SPA-16.6, AG5112SPA-20, AG5112SPA-28.3, AG5112SPA-30; AG5112SPA-40, AG5112SPA-49, AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Τόμος ((L) | 16.6, 20, 28.3, 30, 40, 49, 50, 52, 60, 62, 70, 80, 90, 100, 103, 106, 120, 140, 142, 147, 150, 153, |
| Πίεση εργασίας | 2.5Mpa·4.2Mpa |
| Λειτουργία εκκίνησης | Εγχειριτική και ηλεκτρομαγνητική εκκίνηση |
| Χρώμα | κόκκινος |