| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |
| Πυκνότητα 20℃ ατμού Satyrated (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Εξάλειψη καυστήρων | 5.80 |
| Ελάχιστη συγκέντρωση εξάλειψης | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Οξύτητα ως HF | 3 PPM Max |
| Όνομα προϊόντων | Κρεμώντας σύστημα καταστολής πυρκαγιάς HFC227ea |
|---|---|
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1.6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2 MPa |
|---|---|
| Χρόνος Ψεκασμού | ≤10 δευτ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5,3 MPa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Διαμορφώστε το αριθ. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Αποθήκευση pressur | 4.2Mpa |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.) | 300, 350, 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξωτερικό κιβώτιο κοντραπλακέ με την τσάντα φυσαλίδων ή το έγγραφο |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Ικανότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Πίεση εργασίας | 5.7MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Πίεση αποθήκευσης | 4.2MPa |
|---|---|
| Χρόνος ψεκασμού | ≤ 10s |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤950kg/m3 |
| Ονομαστική πίεση | 5.3Mpa |
| Πίεση δοκιμής | 8.4MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |