| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Όγκος κύλινδρου | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | IG55 (άζωτο 50%, αργό 50%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Εργασιακή πίεση | 5.7MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L,140L |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20kg, 27.57kg |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορα | IG100 ((100% αζώτο υπό πίεση) |
| Εργασιακή πίεση | 20MPa, 30MPa |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
|---|---|
| Τρόπος έναρξης συστημάτων | Ηλεκτρική αυτόματη, ηλεκτρική χειρωνακτική, μηχανική έναρξη έκτακτης ανάγκης |
| Σύστημα συναγερμού | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πίεση λειτουργίας | 150-300 Bar |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Όγκος κυλίνδρων | 70Ltr |
|---|---|
| Ικανότητα | 42kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | CO2 |
| Πίεση εργασίας | 5.7MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κύλινδρου | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | HFC-227ea (FM200) |
| Πίεση εργασίας | 1,6MPa |
| Χρώμα | κόκκινος |