| Όγκος κύλινδρου | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Πρότυπο κατάσβεσης | Κλειστό πλημμύρα |
| Πράκτορα | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 10-50°C |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση σε τοίχο, οροφή ή στήριγμα |
| Χρόνος απαλλαγής | ≤120s |
| Ονομασία | Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς αδρανούς αερίου |
|---|---|
| Χρόνος απαλλαγής | 0-120 δεύτερα |
| σύστημα ανίχνευσης | Θέρμανση, Καπνός, Φλόγα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| σύστημα συναγερμών | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L 140L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.9kg, 34.06kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |
| Όγκος κυλίνδρων | 80L |
|---|---|
| Ικανότητα | 22.37kg, 33.56kg |
| Σχέδιο της εξάλειψης | Εσωκλειόμενη πλημμύρα |
| Πράκτορας | IG541 (άζωτο 52%, αργό 40%, διοξείδιο του άνθρακα 8%) |
| Πίεση εργασίας | 20MPa, 30MPa |